220-5050-6-B
Почетна / Производ Šifra Dobavljača / 220-5050-6-B
Prikazan jedan proizvod
Grid view List view
  • Led crevo traka 5050 6mm blue 60P 220V TBLed crevo traka 5050 6mm blue 60P 220V TB-50%
    Led crevo traka 5050 6mm blue 60P 220V TB
    Šifra: 32036
    132,00 din. cena sa popustom
    264,00 din. redovna cena
    * sve cene su sa PDV-om
    Dodatne informacije
    Da bi LED Traka i LED NEON FLEX na 220V mogli da rade, potrebne su dodatne komponente koje se posebno kupuju (a koje odgovaraju modelu izabrane trake):
    • Pin
    • Konverter ili kontroler sa daljinskim koji podržava do 100m trake
    • Čep (za bezbednost na kraju trake)
    • Nosač (po potrebi za pričvršćivanje)
    LED Traka i LED NEON FLEX na 220V radi isključivo na pun metar, pa skraćivanje na manju dimenziju nije moguće.
    Kratak opis
Pretraga bloga
Kategorije
  • Informacije (4)
  • LED rasveta i njena primena (9)
  • Reklame (4)
  • Solarni sistemi (1)
  • Totem Tim LED Market radionica (5)
Kalendar
мај 2026.
П У С Ч П С Н
 123
« окт
Email adresa
  • rasveta.totemtim@gmail.com
Podaci o firmi
Kontakt informacije
  • Veselina Masleše 86A +381 66 654 34 56 +381 66 654 54 56 +381 21 673 71 72 Radni dan: 08:00 - 16:00 Subota i nedelja: neradna